O nas

Witamy na stronie naszej hodowli,

Witamy w KRAINIE ZEUSA !

Mieszkamy w małej miejscowości w pobliżu Warszawy, w cichej i pieknej okolicy łąk, rzek i lasów na rozległym terenie. Dzięki temu my i nasze psy możemy czuć się tu bardzo szczęśliwi.  

Pierwszy berneńczyk, który pojawił się u nas w 2002 roku tak bardzo odmienił nasze życie, że od tamtej chwili nasz świat malowany jest tylko w trójkolorze; czarnym, brązowym i białym.

Zeus był psem niezwykłym, wyśnionym, był spełnieniem marzeń, ideałem na czterech łapach. Był nie tylko psem pieknym eksterierowo, bardzo utytułowanym ale był przede wszystkim psem niesamowitym w każdym szczególe. Jeszcze za życia stał się legendą. Był tak bardzo wyjątkowy, ze własnie od jego imienia postanowiliśmy nazwac naszą hodowlę; Z KRAINY ZEUSA- na jego cześć własnie.

              

Na hodowlę nie zdecydowaliśmy się od razu, mimo, że w naszym życiu zaczeły pojawiać się kolejne berneńczyki. Najpierw chcieliśmy poznać te wspaniałe psy lepiej i głębiej; ich potrzeby, charakter, zdrowie, eksterier. Mieszkajac z nimi w domu, spędzając razem każdy dzień zdaliśmy sobie sprawę z niezwykłych cech tej rasy.

Nasze psy są członkami naszej rodziny, każdy pies jest inny, każdy wyjątkowy. Żyjemy razem w naszym zwariowanym trójkolorowym świecie i jesteśmy bardzo szczęśliwi. Nasze szczenieta, wszystkie mioty jak i dorosłe psy mieszkają z nami, spędzajac czas z nami i naszymi dziećmi.

Wystawy i bardzo częste zwycięstwa naszych psów dają nam wiele frajdy i radości oraz wielkiej dumy, nasze psy szkolimy i wystawiamy sami czerpiąc przy tym mnóstwo satysfakcji. Jesteśmy bardzo dumni z wielkich osiągnięć naszych berneńczyków, ale najbardziej ze wspaniałego porozumienia, które jest między nami- ludzmi a psami. W naszym domu berneńczyk- to pies nie tylko wystawowy, nie tylko piekny i częsty zwycięzca ale przede wszystkim cudowny przyjaciel, wspaniały towarzysz i spełnienie marzeń ... .

Do hodowli używamy psów tylko z najlepszym zdrowiem, pieknym eksterierem, wspaniałymi rodowodami ale też doskonałą psychiką. Nie pozwalamy sobie na żadne odstępstwa od wyznaczonych przez nas samych zasad i reguł. Dzieki temu właśnie w Krainie Zeusa rodza się szczenięta wysokiej jakości; jako psy wystawowe i hodowlane ale także jako wspaniali członkowe rodziny, przyjaciele na każdy dzień ze wspaniałymi charakterami. Bardzo uważnie dobieramy materiał genetyczny pod każdym względem. Również odnośnie sprowadzania do naszej hodowli psów-przyszłych reproduktorów i przyszłych suk hodowlanych- jesteśmy bardzo wybredni w każdym detalu. Nasze psy pochodza z najlepszych linii hodowlanych na świecie i są pieknymi oraz zdrowymi przedstawicielami rasy.

        

Psy z naszej hodowli żyją w różnych krajach, na różnych kontynentach. Wiele psów z naszej hodowli odnosi duże sukcesy wystawowe na całym świecie od wielu uznanych sędziów, znawców tej rasy. Lecz wiele psów z naszej hodowli jest także  psami pracującymi m.in. w dogoterapii, ratownictwie wodnym itp, są także cudownymi członkami rodzin dając mnóstwo szczęścia ludziom każdego dnia.

Zapraszamy do odwiedzin naszej strony i poznania naszych wspaniałych psów. Dział nowości bedzie w miarę możliwości regularnie uzupełniany. Wiele wydarzeń z naszego hodowlanego życia umieszczamy również na Facebooku, zatem zapraszamy i TUTAJ

KRAINA ZEUSA zaprasza do odwiedzin prawdziwej krainy berneńczyków, gdzie marzenia o wspaniałym trójkolorze na czterech łapach stają sie rzeczywistością.

*       *       *

ZEUS.... dziękujemy.... Kochamy na wieki... Jak wspaniale czuć, ze jesteś wciąż tutaj.... Zapoczątkowałeś cos wspaniałego, niesamowitego, magicznego... Czuwaj nad nami... .

Olga i Artur z Krainy Zeusa